Aktualności

14 sierpnia 2018 15:03 | Aktualności

Turniej Piłki Nożnej w kategorii "ORLIK" pod honorowym patronatem Starosty Niżańskiego Roberta Bendarza i Wójta Gminy Krzeszów Stanisława Nowakowskiego

W miniony piatek ( 10.08) na obiektach Orlik oraz boisku sportowym KS Rotunda odbył się Turniej Piłki Nożnej w kategorii Orlik pod honorowym patronatem Starsoty Niżańskiego Roberta Bednarza i Wojta Gminy Krzeszów Stanisława Nowakowskiego. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W nich rozegrały mecze każdy z każdym.


KS Rotunda I Krzeszów –Orlik Rudnik nad Sanem 4-2

AP Młode Nadzieje – DKS Gaudium II Zamość 0-2

KS Rotunda I – AP Młode Nadzieje 4-0

Orlik Rudnik nad Sanem – AP Młode Nadzieje 2-1

Orlik Rudnik nad Sanem – DKS Gaudium II Zamość 1-0

KS Rotunda I Krzeszów –DKS Gaudium II Zamość 0-4

Orlik Nowa Sarzyna – DKS Gaudium I Zamość  1-3

KS Rotunda II Krzeszów – Azalia Wola Zarczycka  1-3

Orlik Nowa Sarzyna – KS Rotunda II Krzeszów  1-0

DKS Gaudium I Zamość – Azalia Wola Zarczycka 4-2

Orlik Nowa Sarzyna – Azalia Wola Zarczycka 4-2

KS Rotunda II Krzeszów – DKS Gaudium II Zamość 1-3

Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy uzyskały awans do półfinałów pozostałe rozegrały mecze między sobą kolejno o VII i V miejsce.

Mecz o VII miejsce

KS Rotunda Krzeszów II – AP Młode Nadzieje 2-1

Mecz o V miejsce

DKS Gaudium  II Zamość – Azalia Wola Zarczycka 1-1 ( w rzutach karnych 3-1 dla Gaudium II Zamość)

I mecz półfinałowy

KS Rotunda I Krzeszów – Orlik Nowa Sarzyna 1-0

II Mecz półfinałowy

DKS Gaudium I Zamość – Orlik Rudnik nad Sanem 4-1

Mecz o III miejsce

Orlik Rudnik nad Sanem – Orlik Nowa Sarzyna 2-4

Mecz o I miejsce

KS Rotunda I Krzeszów – DKS Gaudium I Zamość 1-0

Kolejność końcowa turnieju:

  1. KS Rotunda I Krzeszów
  2. DKS Gaudium I Zamość
  3. Orlik Nowa Sarzyna
  4. Orlik Rudnik nad Sanem
  5. DKS Gaudium II Zamość
  6. Azalia WolaZarczycka
  7. KS Rotunda II Krzeszów
  8. AP Młode Nadzieje

Zostali wybrani:

Najlepszy bramkarz  turnieju – Kacper Koszłaka ( Orlik Rudnik nad Sanem)

Najlepszy strzelec turnieju – Bartek Zwolak ( DKS Gaudium I Zamość)

Najlepszy zawodnik – Kacper Małek, Wiktor Gnatek ( KS Rotunda I Krzeszów)

GRATULUJEMY!!!

Przeczytano: 217 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: