Agroturystyka

Krzeszów, ul. Kościelna 28 
Katarzyna Pokora
Tel. 797253047100_6628.jpg [300x225]
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do gospodarstwa agroturystycznego położonego w miejscowości Krzeszów w bliskim sąsiedztwie Leżajska, Rudnika i Ulanowa. To przepiękny, pełen zieleni teren usytuowany w dolinie rzeki San.
Nasze gospodarstwo znajduje się na szczycie dominującego nad okolicą wzgórza o tajemniczej nazwie „Rotunda”, w pobliżu zabytkowego kościoła i w otoczeniu licznych wąwozów. W krajobrazie okolicy dominują także liczne stare sady, pola i łąki - sprzyja to uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. Zimą istnieje możliwość korzystania z położonego nieopodal wyciągu narciarskiego, latem zaś z kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Błękitny San”.
Gospodarstwo nastawione jest przede wszystkim na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta. Wszyscy, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, śpiew ptaków, czyste powietrze docenią to miejsce jako jedyne w swoim rodzaju.
Do dyspozycji gości są:4 przytulne pokoje ( 2 - 3 osobowe)

  • 2 łazienki w korytarzu
  • mały aneks kuchenny 
  • sala z TV
  • weranda z tarasem 
  • parking
  • Internet (Wi-Fi)

Do pokoi gości prowadzi osobne wejście. W odległości 1 km od gospodarstwa znajduje się centrum Krzeszowa z możliwością wyżywienia lub zrobienia zakupów oraz bank i poczta.

 

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

mpr_baner_690x381_pxjpg [690x381]