Aktualności

28 kwietnia 2016 11:08 | Aktualności

VII Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

W Zespole Szkół w Krzeszowie  w dniu 27.04.2016 r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego. Jak co roku w pracach komisji konkursowej uczestniczyli policjanci z KP Rudnik.

W turniejowych zmaganiach uczestniczyło 19 uczniów, tworząc jednocześnie reprezentacje swoich szkół.

Zawodnicy rozwiązywali test z zakresu przepisów ruchu drogowego, a następnie musieli się również wykazać praktyczną umiejętnością kierowania jednośladem, poruszając się po „miasteczku ruchu drogowego”.

Wyniki klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych:

I - Gimnazjum Krzeszów : Jakub Olszówka, Mateusz Łokaj, Szymon Zielonka, Dawid Rodziewicz.

Wyniki klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych:

I - PSP  w Krzeszowie : Piotr Kotuła, Michał Łokaj , Wiktoria Wodyńska, Akesadnra Kasprzyk.

Indywidualnie  na szczeblu gminazjum  pierwsze miejsce zdobył Jakub Olszówka, a naszczeblu szkół podstawowych piewrwsze miejsce przypadło Piotrowi Kotule.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy , sprzęt komuterowy oraz emblematy odblaskowe, umożliwiające bezpieczne poruszanie się po drogach. Zwycięzkie szkoły będą reprezentować gminę  Krzeszów na eliminacjach powiatowych, które odbędą się w dniu 10 maja br. w Hucie Krzeszowskiej.

Gratulujemy!

Przeczytano: 587 razy.| Wydrukuj|Do góry